POSLECHNĚTE SI první ukázku dema nové písně Simple Plan: „Everything Sux“!

Včera se v epizodě Accès Illimité fanoušci nedozvěděli pouze jméno nové písně Simple Plan – Everything Sux, ale část písně se dokonce objevila přímo v rámci této epizody, a to během části, která dokumentovala Chuckův a Pierrův skládací proces a proces nahrávání demo verzí.

A v druhé části videa kluci dokonce spustí také demo verzi písně „Boom“.

Tady je (a díky Yvě a Charbelovi, kteří francouzskou část videa přeložili do francouzštiny, níže naleznete také český překlad):

Anouk: Takže, poté co jsme si užili trochu sluníčka v Kalifornii, zajímalo by mě, jak přesně funguje produkce vašeho alba? Kdy se do tohoto procesu zapojí zbytek kapely?
Chuck: Většinou začneme my dva – já a Pierre, a jakmile nachystáme demo, pošleme jim ho. Oni si ho poslechnou a dají nám vědět, co si o tom myslí: tohle se mi líbí, tímhle si zase nejsem jistí atd. Tímto způsobem se na tom podílíme všichni a díky tomu se z těch písní stanou písně Simple Plan.
Anouk: A jak to probíhá v té fázi, když jste u toho jen vy dva?
Chuck: Je to těžké.
Pierre: Je to až bolestivé, dalo by se to přirovnat k porodu.
Chuck: Musíš vědět, že je v tom hodně práce, takže někdy může vzniknout určité napětí..
Anouk: Aha! Jako třeba když se na některých věcech neshodnete…
Pierre: No, ne, spíš není zrovna jednoduché mít skvělý nápad.
Anouk: Musíš si umět prosadit svou.
Pierre: Ano! Poslouchej, zahraju ti píseň, na které se zrovna neshodneme.
Anouk: Jak se jmenuje?
Pierre: Jmenuje se „Boom“.

Anouk: Kdy jste začali na tomto albu pracovat?
Pierre: Už je to přes rok. V říjnu 2013. Ježiši, to je hrozný!
Anouk: Wow!
Pierre: V jednu chvíli jsme si řekli: „snad budeme za tři měsíce hotovi“. Ale myslím si, že jsme dostatečně inteligentní, no, to zrovna asi není to správné slovo. Víme toho o sobě dost na to, abychom věděli, že jestli není hotovo, nebo jestli to není dostatečně dobré, proč bychom to vydávali?
Anouk: Jasně, přece byste něco nevydali jen tak..
Pierre: Jo, a mít na albu dvě dobré písně pro nás není dost. Chceme dvanáct písní, které budeme naprosto milovat. Protože když pak člověk odjede na turné a cestuje po světě, tak si představí, že kdyby to album nebylo skvělé, tak bude muset dva roky tyhle písničky hrát pořád dokola a to pro něj bude hrozně únavné.
Chuck: Myslím si, že pro nás prostě vytváření alba nemůže trvat pouhé dva měsíce. Nikdy nebude čas na to vydat špatné album. Ale vždycky bude správný čas na to vydat opravdu skvělé album.
Pierre: A dokud člověk vytváří něco úžasného, je jedno jestli se to album opozdí o dva roky.