POTVRZENO: Simple Plan začnou nahrávat nové album 1. března!

Kdo říká, že v pátek třináctého přicházejí jenom špatné zprávy? Poté, co bylo dnes ráno zveřejněno první koncertní datum nadcházejícího turné Simple Plan (v Evropě) nyní kapela přišla s dalším velkým oznámením – tentokrát co se týče začátku nahrávání jejich nového alba ve studiu, a to 1. března!

Přečtěte si níže český překlad oficiálního oznámení, které Chuck publikoval na svém Instagramu:

Je to oficiální! Vstoupíme do studia 1. března a začneme nahrávat naše 5. album. Byla to dlouhá cesta vytvořit všechny tyto písně a my se naprosto nemůžeme dočkat, až je uslyšíte. Děkujeme vám všem za vaši trpělivost. Vážně moc doufáme, že se vám naše nová hudba bude líbit!

Chuck, Pierre, Jeff, David a Sebastien.

A co přesně to znamená? Jelikož Pierre s Chuckem pracovali na nových písních již více než rok, mají nyní nahraných více jak 60 songů ve formě demo verze, ze kterých si kapela vybere kolem 11 písní, které se dostanou na desku (ale většinou jich nahrají o několik navíc). A právě tady začíná proces nahrávání, do kterého se už zapojí celá kapela. Co se týče nám, během příštích 2 týdnů se můžeme těšit na spoustu nových updatů, jelikož ještě zbývá oznámit kdo bude producentem alba a také kde jej budou Simple Plan nahrávat. Členové kapely již slíbili, že během nahrávacího procesu nezapomenou publikovat spoustu nových fotek a videí ze studia, díky kterým budeme moci zůstat v obraze.