Radio-Canada/La Presse jmenovali Simple Plan „Osobností roku“


Je mi velkým potěšením že po mnoha týdnech, kdy jsem tuto zprávu musela držet v tajnosti, mohu konečně oznámit, že na letošním předávání cen kanadské televizní stanice Radio Canada, která se tentokrát spojila s La Presse, zvané „Le meilleur de nous-mêmes“ („To nejlepší z nás“), kde stanice předává ocenění osobnostem v mnoha kategoriích (sport, umění a zábava, věda, charita atd.), se Simple Plan stali vítězi v kategorii ze všech nejvýznamnější – Osobnost roku. Podle Radio-Canada, tuto cenu kapela získala nejen za svou hudební kariéru, ale také za své charitativní snahy. Kromě toho byli také předem nominováni i v kategorii „Umění a zábava“, tuto nominaci však v cenu neproměnili, nicméně její výherce následně řekl „Nemůžu uvěřit, že jsem vyhrál nad Simple Plan!“.

Pierre, Jeff a Chuck se této akce včera večer zúčastnili a cenu převzali jménem celé kapely. K jejich překvapení pak na pódiu nebyli přivítáni jenom osobně moderátorem večera, ale také virtuálně několika ze svých fanoušků, jejichž videozprávy byly prezentovány na obrazovce.

Ještě v prosinci minulého roku bylo totiž přibližně 15 fanoušků Simple Plan po celém světě (ve vší tajnosti) požádáno ze strany Radio-Canada, aby nahráli krátké video, ve kterém k této ceně kapele gratulují. Fanoušci byli vybráni tak, aby každý reprezentovali jednu zemi, a proto také své zprávy měli nahrát ve svém rodném jazyce. Titulky ke zprávám byly doplněny později a členové Simple Plan ceremonii opustili s DVD obsahujícím všechny zaslané zprávy.

Video z předávání této ceny by mělo být dostupné online již velmi brzy. A na první fotografie z této akce se můžete podívat zde:

Takže ještě jednou, gratulujeme Simple Plan!