Simple Plan a jejich dny volna

Zatímco v současné době nemáme mnoho informací o tom, co dělají Pierre a David (ikdyž si asi všichni dokážeme představit, co Pierre dělá během svých dní volna), zbytek kapely se celkem činí v tom, aby svým fanouškům alespoň přes Twitter denně dávali vědět, co se u nich právě děje. Takže pokud kluky náhodou nesledujete na sociálních sítích, tady je krátký update o tom, co kluci v této době dělají:

V posledních několika dnech měl Jeff plné práce se studiem na zkoušku z řízení motorky, zatímco Sebastien strávil svůj volný čas prací na další vlastní muzice se svým bratrem Jayem a umělci jako Wilfred LeBouthillier, Jaren Cerf nebo Andee Leclerc – a to vše v Montrealu. Naopak Chuck strávil posledních několik dní v USA, kde se v neděli zúčastnil společně s Fredem hokejového zápasu v LA a v pondělí si vyrazil do Santa Monicy pro trochu turistického dobrodružství.

V galerii si již nyní můžete prohlédnout několik fotografií, které kluci během svých dní volna sdíleli se svými fanoušky na internet:

Ale nemusíte mít z těch dní volna žádný strach! Simple Plan se vrátí na turné již za několik týdnů, kdy se vrátí do Evropy odehrát 2 regulérní vystoupení a také několik festivalů. Všechna nadcházející koncertní data naleznete zde.

Mimochodem, v současné době pracuji hned na několika sekcích, které chci v blízké době přidat na SimplePlan.cz, přičemž některé jsou (ikdyž ještě nedokončené) již dostupné (a pokud trochu zapátráte, jsem si jistá, že je najdete :P), ale jakmile budou všechny hotové, jako vždy vás o tom hned upozorním přes Facebook a Twitter SimplePlan.cz.