Simple Plan a Marianas Trench přivítají Nový rok silvestrovským koncertem v Niagárách!

Když už jsme si mysleli, že oznámení ohledně koncertů pro rok 2017 jsou již u konce, máme tu další! Včera večer oznámilo Niagara Falls Review letošní lineup tradičních silvestrovských oslav v Queen Victoria Parku ve městě Niagara Falls, v provincii Ontario – a že je to ale krásně kanadský lineup!

Simple Plan, Marianas Trench, Jess Moskaluke a The James Barker Band – ti všichni vystoupí 31. prosince na pódiu u Niagár, kde přivítají Nový rok koncerty pro desítky tisíc diváků – a nebudou samozřejmě chybět ani novoroční oslavy a ohňostroje.

Pokud budete v danou dobu v okolí, určitě si tuto akci nenechte ujít – vstup je pro všechny zdarma. A co víc – po dvou letech bude konečně opět část oslav od Niagara Falls vysílána živě v televizi – a to na kanadské CBC (detaily již brzy!) – takže z vystoupení určitě budeme mít záznam!


31pro(pro 31)20:00Niagara Falls New Year's EveDalší umělci: Marianas Trench + Jess Moskaluke + The James Barker BandZDARMA


Níže si můžete připomenout poslední vystoupení Simple Plan na silvestrovských oslavách u Niagár – v roce 2011, kdy kapela vystoupila po půlnoci s tradiční Auld Lang Syne před davem čítajícím více jak 65 000 lidí: