Simple Plan na Benátské noci???

Dneska se k nám donesla poněkud překvapující informace. Evidentně jsou mezi adepty na účast na českém letním festivalu Benátská noc 2010 i Simple Plan!

Upozorňuji, že se s kapelou pravděpodobně zatím jen jedná o účasti. Prozatím jsou ve hře jména jako Pipes and Pints, Kabát, Nazareth, Status Quo, Uriah Heep, Nickelback, Simple Plan nebo Linkin Park.

Simple Plan jsou prozatím ve stádiu psaní písní pro nové album, které by měli začít nahrávat na začátku roku 2010. Takže je zatím poněkud předčasné hovořit o nadcházejících koncertech.

Nicméně na diskuzním fóru na oficiálních stránkách Benátské noci se Simple Plan objevili hned několikrát.

(Poznámka: na otázky fanoušků reagovali organizátoři Benátské noci)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné vidět nějakou z následujích kapel na BN: Nickelback, Simple Plan, Sum 41, Three doors down, Linkin park či Blink 182?
ODPOVĚĎ: Jednu možná ano

Dobrej, chci se zeptat kdy bude zveřejněna první zahraniční hvězda. A za 2. moc prosím o kapely Nickelback a Simple Plan.
ODPOVĚĎ: Kapely začneme zveřejňovat koncem roku 2009.

Chtěla jsem se zeptat, jestli na příští BN budou kapely Mandrage, Rybičky 48 a Imodium? A ze zahraničních jestli jsou možní Simple Plan a Sum 41? Děkuji za odpověď.
ODPOVĚĎ: Všechny kapely jsou na širším seznamu

Paramore alebo Simple Plan.. prosím :) je to aspon trochu realne?:)
ODPOVĚĎ: Reálné sice ano, ale záleží na mnoha okolnostech….:)

Šlo by pozvat Kanadcke kapely Nickelback a Simple Plan a dale sirenii nebo tristaniia slovencky Elán, Desmod nebo neco podobneho a z Čech Turboa Imodium zkuste o tom popřemýšlet dík
ODPOVĚĎ: Některé kapely jsou v jednání…:)

Takže.. uvidíme, jak se celá situace vyvine. Co si o tom myslíte vy?