Simple Plan na MTV World Stage

Včera večer měli Simple Plan tu čest zahrát na letošním ročníku akce MTV World Stage v Monterrey, v Mexiku – akce, která přilákala téměř na 10 000 fanoušků (kteří lístky na ni vyhráli v různých soutěžích nebo je obdrželi zdarma) – s line-upem, který se skládal z Fall Out Boy, Simple Plan a místní mexické kapely Zoe.

Během odpoledne před začátkem celého vystoupení se Simple Plan zúčastnili tiskové konference, ze které si již můžete velké množství snímků prohlédnout v galerii:

Před koncertem se ještě Simple Plan rozhodli požádat členy Fall Out Boy, aby pro ně podepsali kytaru, která bude nabídnuta v dražbě na nadcházející benefiční akci Simple Plan Foundation, což také kluci z FOB s radostí učinili. Podle Chucka bude více detailů ohledně této benefiční akce oznámeno již příští týden. A tady už je pěkná řádka fotografií ze zákulisí MTV World Stage a také několik prvních fotografií z koncertu (s tím, že více kvalitních fotek z vystoupení Simple Plan můžete očekávat v průběhu dne):

Setlist Simple Plan vypadal následovně:

1. Shut Up
2. Can’t Keep My Hands Off You
3. Jump
4. When I’m Gone
5. You Suck At Love
6. Jet Lag
7. Summer Paradise
8. Welcome To My Life
9. Anything
10. Perfect

A nakonec, jelikož jsme tu v posledních několika týdnech neměli moc vystoupení SP, tady je video ze závěrečné písně vystoupení Simple Plan – Perfect – na MTV World Stage: