Simple Plan nuceni přeložit koncerty v Houstonu & Austinu kvůli hurikánu Harvey

Během dnešního dne jsme psali, že ještě v noci na dnešní den kapela stále doufala, že se vše obrátí v jejich prospěch a i přes varování před hurikánem v okolí státu Texas, se dnešní koncert v Houstonu odehraje dle plánu. Nicméně po pečlivém zvážení, a poté, co byl tento hurikán překlasifikován jako hurikán kategorie 3 (může poškodit i budovy) a s ohledem na bezpečí všech zúčastněných, bylo rozhodnuto, že se koncert Simple Plan v Houstonu, v Texasu dnes neuskuteční a o něco později aktualizovali informace o zprávu, že ani koncert v Austinu se nebude konat.

Kapela vydala prohlášení ohledně zrušení této show – nicméně zároveň potvrdila, že již nyní se pracuje na přesunutí koncertu v Houstonu i v Austinu na jiné datum a zakoupené vstupenky tudíž zůstávají platné. Níže si můžete přečíst český překlad tohoto prohlášení:

„Kvůli hurikánu Harvey jsou naše koncerty v Houstonu a v Austinu oficiálně přeloženy. Bezpečí našich fanoušků je naší hlavní prioritou a po pečlivém zvážení jsme se rozhodli, že to bude to nejlepší pro všechny zúčastněné. Je nám nesmírně líto, že jsme k tomu museli dospět a omlouváme se za všechny nepříjemnosti, které vám toto přeložení může způsobit. Již nyní pracujeme na novém termínu pro tento koncert a detaily k němu oznámíme jakmile to jen bude možné. Všechny vstupenky zůstanou v platnosti na přeložená data. Děkujeme mockrát za pochopení a těšíme se, až vám budeme moci zahrát.

Prosím, opatrujte se.“

– Simple Plan –

Pierre, Jeff, Seb a Chuck také vydali následující video, ve kterém se místním fanouškům omlouvají:

An update from the band regarding our show in Houston tonight and Austin tomorrow. #npnhjbtour #hurricaneharvey

Příspěvek sdílený Simple Plan (@simpleplan),