Simple Plan oznámili další festivaly pro rok 2023 – plány zahrnují Evropu, Asii a také USA!

Držte si klobouky, Simple Plan fanoušci! Rok 2023 bude pro Simple Plan opravdu velkým rokem plný koncertů po celém světě! Pojďme se společně podívat na to, co zatím o příštím roce víme, a také si poodhalit několik novinek plánu turné v roce 2023!

Jako první, zdá se, navštíví kapela Asii, kde byli právě oznámeni jako součást line-upu Everblast Festivalu, který se bude konat mezi 4. a 5. březnem v Jakartě, v Indonésii. Kromě Simple Plan zde fanoušci budou moci vidět vystoupení kapel jako Hoobastank nebo The Red Jumpsuit Apparatus. Více informací o tomto festivalu najdete zde. Vzhledem k tomu, jak daleko Asie od domova členů SP je, je víc než pravděpodobné že toto nebude jejich jediné vystoupení na tomto kontinentu.

Pojďme se nyní ale přesunout k letnímu období – tato část roku bude (alespoň z části) vyhrazena Evropě! Po již oznámeném vystoupení v rámci Nova Rock Festivalu v Rakousku (7. června 2023), byli nyní Simple Plan oznámeni také na line-upu Download Festivalu ve Velké Británii (8. června 2023) a kromě toho se objeví také na prvním Slam Dunk Festivalu v Itálii (2. června 2023) a ve Francii (3. června 2023).

Co se týče zbytku roku, zde se nám na seznamu již oznámených koncertů zatím jeví především severoamerický kontinent. 21. října zde Simple Plan vystoupí na již beznadějně vyprodaném When We Are Young Festivalu v Las Vegas.