Simple Plan oznámili název alba, obal a datum vydání!

Vítejte v nové éře! Éře kterou po NPNHJB, SNGA, SP a GYHO budeme od této chvíle zkracovat jako éru TOFTT!

Přesně tak! V dnešním velkém pondělním oznámení Simple Plan oficiálně zveřejnili název jejich nového – pátého – alba, které se bude jmenovat „Taking One For The Team“, a jehož oficiální datum vydání je stanoveno na 19. února 2016.

Byla to dlouhá cesta a vy jste byli neskonale trpěliví, díky čemuž jsme o to více nadšeni, že můžeme konečně oznámit, že naše páté album „Taking One For The Team“ vyjde 19. února 2016! Na těchto písních jsme pracovali téměř 2 roky a nemůžeme se dočkat, až se s vámi o ně budeme moci podělit. Všem nám přijde, že je toto naše zatím nejlepší album a neexistuje nic lepšího, než pocit, že již za pár měsíců ho uslyšíte i vy.

Dnes jsme také velmi šťastni, že můžeme odhalit obal našeho alba společně s první várkou koncertních dat ze světového turné „Taking One For The Team“. Tohle je pouze první z mnoha nadcházejících oznámení koncertů, které z naší strany v příštích měsících uslyšíte, zatímco my se budeme připravovat na cestu kolem celého světa, abychom pro vás všechny mohli odehrát koncert.

Velmi děkujeme vám všem za vaši neskonalou podporu. Nemůžeme se dočkat, až uslyšíte naši novou desku a až vás uvidíme na turné!

Pierre, Chuck, Jeff, Sebastien a David.

Veškeré info o nové desce, které zatím víme najdete v této sekci.