Simple Plan oznámili speciální NPNHJB turné po USA

Jak už mnoho z vás správně uhodlo poté, co nás kluci v posledních dnech velmi silně zásobovali starými fotkami z doby alba No Pads, Simple Plan měli pro své staré (ale i nové) fanoušky připraveno jedno parádní eso v rukávu.

Debutové album Simple Plan oslaví 19. března 15 let od svého vydání a k oslavě tohoto úžasného milníku se kluci rozhodli vydat na speciální turné, na kterém zahrají celé album No Pads, No Helmets… Just Balls a k němu i několik dalších nejoblíbenějších písní svých fanoušků! Turné bude zahájeno právě 19. března v USA [a abych hned odpověděla na vaši hlavní otázku – podle Chucka kluci moc chtějí toto turné vypravit po celém světě, takže si ještě počkejme na další oznámení].

Co rozhodně potěší hodně fanoušků z USA je fakt, že narozdíl od krátkého říjnového turné SP, kluci tentokrát navštíví celkem 19 měst po celých Spojených státech. A co víc – Simple Plan na turné podpoří hned dvě skvělé předkapely – Set It Off a Seaway. Vstupenky jdou do prodeje v pátek.

Seznam všech koncertních dat tohoto turné najdete zde.

Níže si můžete přečíst oficiální prohlášení Simple Plan ohledně tohoto vzrušujícího turné:

Je těžké tomu uvěřit, ale letos oslaví naše debutové album „No Pads, No Helmets…Just Balls“ 15 let od svého vydání. A abychom tento milník pořádně oslavili, je nám neskutečným potěšením, že můžeme oznámit, že vyrážíme na turné, věnované právě tomuto albu – a to po celých Spojených státech. A co je ještě lepší – turné začíná 19. března, přesně v den vydání alba v roce 2002.

Posledních 15 let pro nás byla neuvěřitelná jízda. Od nacvičování a skládání písní ve sklepích našich rodičů, až po prodávání milion alb a hraní koncertů po celém světě – během čehož jsme měli možnost prožít všechny své sny a jsme za to neskonale vděční. Nejlepší na tom všem je, že je to pořád nás 5 přátel, kteří jsme tuhle kapelu společně založili. A na to jsme nesmírně hrdí.

Poté, co jsme minulý rok vydali naše páté album jsme odehráli více jak 100 koncertů ve více jak 40 zemích světa, nám přišlo důležité využít této příležitosti a oslavit toto naše úžasné dobrodružství, které jsme spolu prožili jako kapela a jako přátelé. Bylo pro nás důležité, abychom udělali něco speciálního, něco, co jsme ještě nikdy neudělali, a co by tento milník v našich životech označil. Proto jsme chtěli udělat toto turné. „No Pads, No Helmets…Just Balls“ pro nás změnilo naprosto vše, takže se neuvěřitelně těšíme, až vám budeme moci všechny tyto písně zahrát znovu a znovu prožít ty chvíle, které pro nás znamenají tolik vzpomínek.

Více než cokoliv jiného, jsme chtěli toto turné udělat pro vás, naše fanoušky, kteří tu pro nás byli od prvního dne a neustále nás podporovali. Tolik z vás nám v minulosti řeklo, jak moc pro vás tyto písně během let znamenaly, a jak velký vliv na vaše životy tato deska měla. Doufáme, že se díky těmto koncertům budete opět cítit jako děti, že si budete chtít vyřvat plíce, a že se vrátíte zpátky do doby, kdy nebylo důležitějšího nic jiného, než poslouchání hudby, trávení času s přáteli a chození na koncerty.

2017 bude skvělým rokem oslav a vážně doufáme, že se k nám na těchto jedinečných koncertech budete moci připojit!

Uvidíme se brzy!

Pierre, Chuck, Sebastien, Jeff a David.