Simple Plan přesouvají USA turné s New Found Glory na květen/červen 2021

Vypadá to, že budeme asi muset předstírat, že se rok 2020 vůbec nestal, jelikož většina akcí se již nyní přesouvá na příští rok. Poté, co před několika týdny Simple Plan přesunuli své co-headlininové ‚Pop Punk’s Still Not Dead‘ americké turné (které se mělo konat letos v květnu a v červnu) s New Found Glory na neurčito, kapela včera na Instagramu oznámila, že toto turné oficiálně přesouvají na květen a červen 2021.

Detaily se v tuto chvíli ještě domlouvají s jednotlivými koncertními halami a kluby, a proto nezapomeňte sledovat naši sekci Turné, kde doplníme detaily, jakmile je jen budeme znát. Veškeré zakoupené vstupenky pro všechny koncerty tohoto turné zůstávají v platnosti na přesunuté koncerty v roce 2021. Pokud jste si náhodou lístky zakoupili a nechcete se koncertů v příštím roce zúčastnit, budete mít možnost vrácení peněz.

Celé české znění oficiálního prohlášení Simple Plan o přeložení jejich amerického turné si můžete přečíst zde:

Ahoj všichni, doufáme, že se vám v těchto krušných časech daří dobře.

Někde v paralelním světě bychom právě teď byli s našimi kamarády z New Found Glory na našem společném “Pop-Punk’s Still Not Dead” turné. Bohužel je však něco takového v tuto chvíli naprosto nereálné a je pro nás opravdu těžké nemít možnost dělat to, co nás baví ze všeho nejvíc: hrát pro vás naživo.

A když už je o tom reč, v posledních dnech jsme pilně pracovali na tom, abychom mohli tyto koncerty přeložit adnes máme velikou radost, že vám můžeme oznámit, že se celé turné bude přesouvat na květen a červen příštího roku (2021). Byl to velice zdlouhavý a komplikovaný proces, přebookovat veškeré haly a mít možnost se s vámi o tuto novinku podělit. V příštích týdnech bychom pro vás měli mít finální data. Omlouváme se, že nám to trvalo tak dlouho.

Pokud máte vstupenky na některý z koncertů tohoto turné, můžete si je schovat. Budou platné pro nová data v roce 2021.

Víme, že se tyto koncerty mohou zdát příliš daleko, ale doufáme, že se současná situace zlepší, a že je nebudeme muset opět překládat. Je tu samozřejmě hodně nejistoty, ale chceme, abyste věděli, že vaše zdraví a bezpečí je naší hlavní prioritou a právě ta bude korigovat všechna naše rozhodnutí.

Jsme si také vědomi toho, že mnozí z vás kvůli pandemii prochází finanční tísní a možná nemají možnost se těchto koncertů v příštím roce zúčastnit. Je nám velice líto, pokud se v takové situaci nacházíte. 15. června byste měli dostat e-mail od prodejce vašich vstupenek s informacemi o tom, jak můžete požádat o vrácení peněz, pokud se tak rozhodnete.

Chceme vám všem velice poděkovat za vaši trpělivost a pochopení v těchto opravdu prazvláštních a těžkých časech. Velice si toho ceníme a nemůžeme se dočkat, až se s vámi všemi opět uvidíme.

– Pierre, Chuck, Sebastien, Jeff a David –