Simple Plan vydávají No Pads, No Helmets… Just Balls na vinylu!

Oslavy 15. výročí vydání prvního alba Simple Plan ‚No Pads, No Helmets… Just Balls‘ stále ještě nekončí – Simple Plan nyní poprvé vydávají své debutové album ve formě vinylu! A co je ještě lepší? Už je několik týdnů v prodeji!


Toto je pouze ukázka pravděpodobného vizuálu No Pads vinylu a nemusí na 100 % odpovídat skutečnosti.
V současné chvíli není známo, jaké barvy je samotný vinyl.

I přes žádné oficiální oznámení ze strany kapely SimplePlan.cz zjistilo, že se v posledních dnech začal internet zaplňovat odkazy na různé internetové obchody s hudebninami po celém světě, které již začaly prodávat první album Simple Plan na vinylu!

Podle českého serveru Vltava.cz, byl tento vinyl vydán (alespoň v České republice) již 2. června. Cena se na českém internetu pohybuje mezi 413 a 499 Kč.

Podobně také na tento vinyl narazíme i na internetových obchodech ve Švédsku, Norsku, Dánsku, Itálii nebo v Maďarsku. Ve většině evropských zemích bylo datum vydání vinylu stanoveno na 9. června. V Japonsku se pak očekávání vydání No Pads vinylu 30. června.

Informace ze všech těchto serverů nám napovídají, že by tento vinyl měl obsahovat 12 písní z desky No Pads, No Helmets… Just Balls. To znamená, že bonusové písně jako ‚Grow Up‘ či živá verze coveru písně ‚American Jesus‘ na ní s největší pravděpodobností nenajdeme.

Jelikož kapela stále o vydání tohoto alba na vinyl zarytě mlčí, není v tuto chvíli známo, kdy bude tato limitovaná edice vinylu No Pads dostupná v dalších zemích světa. Snažím se pro vás v tuto chvíli sehnat bližší oficiální informace.

Debutové album Simple Plan ještě nikdy na vinylu nevyšlo. Jeho vydání následuje vydání vinylu Taking One For The Team, které spatřilo světlo světa v minulém roce. Kromě těchto dvou desek Simple Plan také vydali na vinylu své třetí, eponymní, album. Na vinylech – ale těch menších, sedmipalcových, naleznete také některé singly – jsou jimi Addicted, Welcome To My Life, Crazy, Untitled, Shut Up a When I’m Gone.