Simple Plan změnili setlist v Bordeaux a v Bilbau – přidali Iconic!

Simple Plan jsou v současné chvíli na turné v Evropě, kde předskakují Sum 41 a poté, co byl zveřejněn první setlist SP z prvního koncertu tohoto turné, se mnoho fanoušků podivovalo nad počtem písní z jejich nového alba ‚Harder Than It Looks‘, jelikož se na setlistu objevila pouze jedna píseň z této desky – ‚Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)‘.

Vzhledem ke statusu předkapely je samozřejmě nutné si uvědomit, že kapela má na tomto turné opravdu velmi limitovaný čas na své vlastní představení, a i z toho důvodu se snaží do toho času, který má vecpat co nejvíce jejich nejznámějších hitů.

Jak jsme zmínili již v předchozím příspěvku, byla tu velká šance, že kapela svůj setlist mírně obmění, aby jejich koncerty nebyly tak úplně předvídatelné – a přesně to se také stalo tento týden ve francouzském Bordeaux a také ve španělském Bilbau. Podle účastníků těchto koncertů Simple Plan na obou show zaměnili ‚Wake Me Up‘ za jinou HTIL píseň, a to ‚Iconic‘. Kromě toho však také museli setlist o jednu píseň zkrátit a fanoušci se tak bohužel nedočkali ‚What’s New Scooby Doo‘ – to se však stále ještě může na příštích koncertech změnit.

Podívejte se na celý setlist z Bordeaux níže:

 1. I’d Do Anything
 2. Shut Up!
 3. Jump
 4. Jet Lag (francouzská verze)
 5. Your Love Is a Lie
 6. Addicted
 7. Welcome to My Life
 8. Iconic
 9. Summer Paradise
 10. All Star / Sk8er Boi / Mr. Brightside
 11. Where I Belong
 12. I’m Just a Kid
 13. Perfect