Získejte personalizované video od Pierra: zpěvák Simple Plan se přidal na Cameo!

V minulosti, pokud jste měli tu možnost setkat se se členy Simple Plan, bylo často velice snadné je přemluvit k tomu, aby pro vašeho kamaráda, který tam zrovna nemohl být, natočili krátkou zdravici či třeba přání k narozeninám. Získat takové video od kluků přes internet už potom bylo o něco složitější, jelikož takových proseb od fanoušků dostává kapela každý den nespočet – potěšit každého fanoušky by tak zabralo tolik času, že by pak asi nedělali nic jiného. Ale jeden z kluků nyní našel způsob, jak na to!

Vzhledem k tomu, kolik volného času teď kvůli karanténě má, se Pierre Bouvier rozhodl přidal se k zástupu umělců na platformě Cameo. Co je to Cameo? Cameo je populární online službou pro umělce, kteří díky ní mohou nahrávat personalizované vzkazy svým fanouškům, kteří si o ně (za poplatek) požádají.

Pierre oznámil založení účtu na síti Cameo před několika dny na jednom ze svých livestreamů a my jsme se ho rozhodli zeptat, jak ho tento způsob interakce s fanoušky zatím baví:

„Je to skvělé! Ze začátku jsme byl trochu skeptický, ale opravdu mě to baví. Reakce fanoušků, kteří žádají o video, byly hrozně pozitivní a je to svým způsobem dobré i pro mě samotného. Osvěžím si díky tomu spoustu písní, které jsem již dlouho nehrál, a pomáhá mi to, abych se během této šílené krize úplně nezbláznil.“

– Pierre Bouvier –

Pokud chcete vidět, jaká videa Pierre pro uživatele na Cameo tvoří, nebo máte zájem o své vlastní jeho Cameo profil najdete zde.