Simple Plan informovali fanoušky o současné situaci okolo baskytaristy Davida

Již více jak rok není baskytarista Simple Plan David Desrosiers na turné se svou kapelou, a to po svém loňském oznámení, že s ohledem na své mentální zdraví a boj s depresemi, se rozhodl vzít si na nějakou dobu oddech. Od té doby Simple Plan s Davidovým požehnáním pokračovali v koncertování jako čtveřice (Chuck, Seb, Jeff a Pierre), zatímco se jejich kamarád David doma soustředil na své uzdravení.

Fanoušci Simple Plan byli naštěstí velmi soucitní a Davidovi a celé kapele prokázali neskonalou podporu. Včera se proto Simple Plan rozhodli o této situaci promluvit a zároveň této příležitosti využili k tomu, aby dal svým fanouškům vědět, jak se David má a poděkovat jim za jejich pochopení.

V českém překladu si nyní celou tuto zprávu od Simple Plan můžete přečíst zde:

Rádi bychom poděkovali našim fanouškům po celém světě, kteří během posledního roku a půl podpořili Davida, zatímco si procházel těžkým obdobím depresí. Ať už jste nad hlavou zdvíhali různé nápisy, psali mu dopisy, či komentáře na Instagramu nebo na našich dalších sociálních sítích, prosím vězte, že David i my si toho všeho velice vážíme.

Mnoho z vás se nás ptalo na nějakou aktualizaci o tom, jak se Davidovi daří a kdy se k nám opět přidá na turné.

Pravdou je, že zatím nevíme přesně, kdy bude David zase připraven se k nám zase vrátit a zase s námi hrát. David je v současné době stále doma, odpočívá a snaží se udělat vše pro to, aby se uzdravil. Proces mentálního uzdravení je dlouhý a velmi komplikovaný a to poslední, co bychom chtěli, je dávat Davidovi nějaká ultimáta, pokud ještě není zcela fit. Přáli bychom si, abychom pro vás měli více zpráv, ale protuto chvíli je naším jediným cílem podporovat Davida a nechat mu čas a prostor, který potřebuje, aby se uzdravil. Žádáme vás pro to, abyste mu v této těžké chvíli projevili lásku a pochopení. S Davidovým požehnáním budeme i nadále vystupovat ve čtyřech, dokud nebude zcela připraven se k nám opět přidat.

Děkujeme vám mockrát za vaše pochopení a za to, že jste ti nejlepší fanoušci, jaké by si kapelavůbec mohla přát.

– Pierre, Chuck, Jeff a Sebastien –