1. den turné Simple Plan s Bowling For Soup: podívejte se na setlist a první fotky z Glasgow!

Simple Plan tvralo celých 8 let, než se konečně opět vrátili do Skotska, ale místní fanoušci se jich konečně opět dočkali právě včera, kdy se připojili k ‚Together Again: You’re Welcome‘ turné americké kapely Bowling For Soup po Velké Británii, které zahájili ve skotském Glasgow a během týdne budou pokračovat v Newcastlu, Birminghamu, Manchesteru, Londýně a Brightonu.

Co se týče designu pódia, Simple Plan na tomto turné opět využili červených plachet z jejich Taking One For The Team turné z roku 2016 a s tímto známým backdropem za nimi odstartovali jako předkapela Bowling For Soup svůj asi hodinový set, kterýse skládal z celkem 11 písní, včetně ‚What’s New Scooby-Doo?‘ nebo jejich nejnovější ‚Where I Belong‘. Podívejte se na celý setlist Simple Plan z Glasgow zde:

1. I’d Do Anything
2. Jump
3. Welcome To My Life
4. Shut Up!
5. Boom!
6. Addicted
7. What’s New Scooby Doo?
8. Summer Paradise
9. Where I Belong
10. I’m Just A Kid
11. Perfect

O tomto turné vás budeme samozřejmě informovat i v jeho průběhu a na detailnější recenzi se můžete těšit po show v Londýně, na kterou se chystáme i my. Mezitím si můžete alespoň prohlédnout první zveřejněné snímky ze včerejší show SP v Glasgow: