Simple Plan a New Found Glory oznámili společné letní turné po USA

Přesně jak jsme odhadovali již před několika dny, poté, co Simple Plan i New Found Glory změnili své profilové fotky na sociálních sítích na stejnou ilustraci kousku pizzy, tyto dvě pop-punkové legendy nyní oznámily společné turné!

Simple Plan a New Found Glory společně v květnu a v červnu vystoupí v USA se svým „Pop Punk’s Still Not Dead“ turné, a s sebou si vezmou také Americké rockery Knuckle Puck jako předskokany! To znamená, že se bude jednat pravděpodobně o první turné v rámci propagace nového alba Simple Plan – to má vyjít okolo jara či léta letošního roku.

Turné doprovází také plakát, na kterém se objevuje dříve zveřejněná ilustrace vítězoslavně vypadajícího kousku pizzy, která levituje nad možem pop-punk milujících koster. Celou verzi plakátu si můžete prohlédnout zde.

Pokud se budete koncem května nebo během června pohybovat v USA, určitě si nezapomeňte zakoupit vstupenky již nyní pomocí předprodejového kódu „PPND“ – předprodej je již nyní k dispozici zde.

Níže si pak můžete prohlédnout video, ve kterém Pierre Bouvier ze Simple Plan a Jordan Pundik z New Found Glory objasňují to, jak přišli na nápad vyjet spolu na turné. Vše se na 100 % skutečně odehrálo:

Všechna koncertní data „Pop Punk’s Still Not Dead“ turné najdete níže: