Exkluzivně na SimplePlan.cz: první pohled na vinyl k 15. výročí No Pads!

Jak již nějakou dobu víte díky SimplePlan.cz, v některých zemích je již více jak měsíc dostupné první album Simple Plan No Pads, No Helmets…Just Balls na vinylu A i přesto, že kapela stále ještě o tomto speciálním vydání jejich debutového alba neprozradila ani slovo, SimplePlan.cz už se nějaké kusy (díky Warner Music Czech Republic) dostaly do rukou a vy tak máte nyní exkluzivní příležitost prohlédnout si, co na vás v případě, že se rozhodnete jít touto gramofonově nostalgickou cestou, čeká!

Z obrázků si budete moci povšimnout, že tento No Pads vinyl je dostupný na červeném disku. Není tomu ale poprvé, co by Simple Plan použili na gramofonové desce jiné barvy, než té tradiční černé. Možná si vzpomenete, že single Crazy byl vydán na zeleném vinylu, eponymní album na oranžovém, a díky loňskému vydání Taking One For The Team jej na vinyl najdeme jak v černé, tak i v bílé barvě.

Projděte si pořádně náš předchozí článek, kde se dozvíte, kde všude můžete i v ČR tento vinyl sehnat a nazapomeňte, že se jedná o limitovanou edici, takže si raději pospěšte!

Nicméně mám pro vás jednu skvělou zprávu! Pokud se zúčastníte letošního srazu fanoušků SP v Praze, které letos připadá na 13. srpna, a budeme zároveň tenden slavit i 10. výročí SimplePlan.cz, díky Warner Music a SimplePlan.cz si jeden z účastníků odnese také tento krásný vinyl! Více informací o srazu najdete zde.

A teď už hurá do galerie, kde na vás čeká série fotografií obalu tohoto speciálního No Pads vinylu: