Jeff Stinco vydává vlastní kolekci virtuálních kytarových kabinetů

Jeff Stinco ve spojení s populární audio společností Two notes nedávno oznámili spolupráci ve vydání speciální kolekce modelů kytarových kabinetů Jeffa Stinco, která nese název ‚The Jeff Stinco Anthology‘.

Pro ne zrovna muzikální fajnšmekry tuto edici Jeff popsal jako „vituální verzi jeho nejlepších fyzických kytarových reproduktorových ozvučnic.“ Po tomto vysvětlení jsme nebyli o moc chytřejší, a proto jsme se rozhodli dotázat Franka Jolyho, zvukaře Simple Plan (který také stál za tvorbou této kolekce), aby to nám, laikům, vysvětlil o něco lidštěji. Tady je jeho odpověď: „Jedná se o simulátor kabinetu pro kytaristy. Tím, že zapojí svůj kytarový zesilovač do boxu od Two notes, obsahujíc tuto kolekci, mohou jednoduše simulovat Jeffovy kytarové kabinety.“ Frank pak zároveň dodal, že „je to pro nerdy.“

Kolekce obsahuje sedm DynIR modelů kabinetů, které byly zachyceny ze soukromé sbírky Jeffa Stinco. Každý virtuální kabinet je naceněn na 10 € (dohromady za všech 7 zaplatíte 55 €). Jeffova kolekce obsahuje:

Pokud patříte mezi kytarové geeky a zajímáte se o Jeffovu kolekci kytarových kabinetů, doporučujeme shlédnout následující video, ve kterém vám o celé kolekci řekne Jeff mnohem více: