MKTO natáčejí videoklip s kluky ze Simple Plan!

Již v dubnu letošního roku na internet pronikla zpráva, že Pierre a Chuck pracují ve studiu na nějakých písních s Malcolmem Kelley a Tony Ollerem z kapely MKTO.

MKTO v posledních pár měsících zaznamenali velký ohlas především díky svému pilotnímu singlu „Thank You“ (a také proto, že oba členové kapely jsou také původně herci – především Malcolm je znám jako Walt ze seriálu Ztraceni/LOST).

15. května Pierre s Chuckem oznámili, že se nachází na pláži v Kalifornii, kde zrovna „něco“ natáčejí. I přes různé prvotní odhady se nyní ukázalo, že kluci byli ve skutečnosti na setu nového videoklipu MKTO, v němž by se podle všeho i kluci ze SP měli objevit. Znamená to také, že je tu velká šance, že i v samotné písni by se mohl objevit Pierrovy vokály (a kdo ví, Chuck si pěkně zarapoval už i na Holding On – a písničky MKTO také obsahují rap, takže třeba se tam našlo místo i pro něj – ikdyž ta šance je pravděpodobně asi hodně malá).

Nicméně kluci z MKTO zveřejnili následující snímek z natáčení svého nového videoklipuo, na němž můžete spatřit hned několik známých tváří včetně Pierra, Tonyho, Malcolma a dokonce i Marka Staubacha, který režíroval několik posledních videoklipů Simple Plan: