MKTO spolupracují s Chuckem Comeau ve studiu!

Jenom proto, že teď mají kluci ze Simple Plan pár dní volna ještě neznamená, že vůbec nepracují. Například Chuck strávil včerejší den nejen povídáním si s kapelou MKTO, ale podle tweetu samotné kapely s Chuckem také spolupracují ve studiu – s největší pravděpodobností se bude jednat o skládání nějaké nové písně.

MKTO je kapela z Kalifornie, která se skládá ze dvou členů – Tonyho Ollera a Malcolma Kelleyho. Oba jsou původně herci – především Malcolm se proslavil díky své roli záhadného Walta v seriálu Ztraceni (LOST). Jejich kapela se dostala na výslunní před několika měsíci díky vydání jejich prvního singlu „Thank You“ (pokud jste fanoušci seriálu LOST, určitě si nenechte ujít videoklip k této písni)

Jedním z možných důvodů, proč k této kolaboraci MKTO a Chucka vůbec došlo, je to, že MKTO již mají se Simple Plan z minulosti jednu spojitost – píseň „Thank You“ napsali s Emanuelem Kiriakou a Evanem “Kidd” Bogartem, kteří nedávno skládali písně také s Pierrem a Chuckem ze Simple Plan pro jejich nové album.

Kolaborace!!!! S Chuckem Comeau ze Simple Plan! Nemůžeme se dočkat, až to uslyšíte!

Více fotek Chucka s kluky z MKTO a také s Joeym z New Kids On The Block ze včerejška najdete v galerii.