Pierre a Chuck pokračují ve psaní nových písní pro EP s dalšími skladateli

Pierre a Chuck ze Simple Plan se v současné době oba nachází na svém oblíbeném místě pro psaní písní – v Kalifornii, kde se pokouší přijít s novými nápady pro své nadcházející EP, které by mělo vyjít ještě letos.

I přesto, že se nejedná o plnohodnotné album, ale jen o několik málo písní, kluci se chtějí ujistit, že ze sebe dostanou to nejlepší – a proto povolali hned několik svých starých známých skladatelů/kamarádů, kteří by jim se psaním mohli pomoci. A zatímco v pondělí se kluci sešli se skladateli Nolanem Sipem a Ryanem Petersenem, včera večer kluci svým fanouškům na Twitteru sdělili, že tentokrát píší s dalšími prvoligovými americkými skladateli/producenty, a to s Emanuelem Kiriakou a Evanem „Kidd“ Bogartem. Na několik fotek ze včerejšího skládání se podívejte v galerii.

Oba z těchto skladatelů se Simple Plan spolupracovali již dříve – Emanuel Kiriakou například pomohl při skládání písní „Summer Paradise“ a „Gone Too Soon“ z nejnovější desky Simple Plan. Kromě práce se Simple Plan se oba mohou také pyšnit se spoluprací s takovými umělci jako je Big Time Rush, Demi Lovato, Bowling For Soup, Adam Lambert, Beyoncé nebo nejnověji MKTO.