Nové album Simple Plan ‚Harder Than It Looks‘ je venku! Přijďte si jej poslechnout!

Je to tady. Konečně jsme se všichni dočkali. Celých 6 let od vydání posledního alba ‚Taking One For The Team‘ se Simple Plan konečně vrací s kompletním studiovým albem, v pořadí šestým z jejich hudebního katalogu, který nese název ‚Harder Than It Looks‘. Právě od dnešního dne je deska konečně dostupná na všech streamovacích platformách a také ve formě fyzických kopií!

‚Harder Than It Looks‘ je prvním albem Simple Plan jako čtveřice a zároveň také prvním albem, které produkovali samostatně jako kapela po ukončení smlouvy s jejich bývalou nahrávací společností.

JAKÉ ALBUM ‚HARDER THAN IT LOOKS‘ VLASTNĚ JE?

Album se skládá z celkem 10 písní, přičemž čtyři z nich měli fanoušci již možnost slyšet v plném znění jako dříve vydané singly (a 3 z nich dokonce i jako videoklipy). I přesto, že 10 písní by mohlo některým fanouškům připadat jako velmi málo (po 6 letech čekání), po celkovém poslechu desky si člověk uvědomí, že těchto 10 písní společně vytváří velmi komplexní album bez jediné nepotřebné „výplňové“ písně. A to je opravdu obdivuhodné. Každá nahrávka má na tomto albu své místo a fanouškům se díky tomu dostane všehochuť od velkých rockových/pop-punkových songů (Ruin My Life, Best Day Of My Life) až po tradiční finální baladu (Two).

Každý si na tomto albu najde přesně to své. Přesně to, co od Simple Plan očekáváme – energické, melodické písně s texty, se kterými je velmi snadné se ztotožnit, stejně jako několik překvapivých elementů na určitých písních (Anxiety, Iconic), které i přesto stále velmi dobře pasují do zbytku alba a dokonce by se mohli stát jedním z dalších velkých mainstreamových hitů Simple Plan. V porovnání s předchozími deskami kapela rozhodně zůstala daleko více věrná svým pop-punkovým srdcím. Bez zbytečné výplně, bez písní „mimo mísu“ – jednoduše naši staří dobří Simple Plan.

TRACKLIST
  1. Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)
  2. Ruin My Life (feat. Deryck Whibley)
  3. The Antidote
  4. Million Pictures Of You
  5. Anxiety
  6. Congratulations
  7. Iconic
  8. Best Day Of My Life
  9. Slow Motion
  10. Two
KDE SI MŮŽETE ALBUM POSLECHNOUT?

Podpořit Simple Plan můžete jak zakoupením fyzické kopie alba (je dostupné i v česku v tradičních českých obchodech s hudebninami) nebo streamováním na vaší oblíbené streamovací platformě. Nezapomeňte, že počty streamů z jednotlivých zemí mají velký vliv na to, kam se kapela rozhodne odehrát koncert na turné. Statistiky jsou v této době vše!

Užijte si nové album a dejte nám vědět, co na něj říkáte!