Pierre potvrdil, že SP pravděpodobně vydají novou hudbu ještě před začátkem turné s New Found Glory

V novém videu, publikovaném Alternative Press, se na Zoomu setkali Joel Madden (Good Charlotte), Jordan Pundik (New Found Glory) a Pierre Bouvier (Simple Plan), aby společně probrali nadcházející ‚Pop Punk’s Still Not Dead‘ turné, na které se Simple Plan a New Found Glory chystají již na konci letošního srpna.

Kromě nového turné se Joel obou muzikantů zeptal na to, jestli jejich kapely plánují v nejbližší době vydat novou muziku. Pierre potvrdil, že fanoušci, kteří se zúčastní turné ‚Pop Punk’s Still Not Dead‘ pravděpodobně nebudou ochuzeni o nějaké ukázky z chystaného nového alba Simple Plan, jelikož by kapela měla mít do té doby nějaký materiál již venku.

Níže si můžete v českém překladu přečíst, co o novém album Pierre prozradil:

„No, na nové hudbě sedíme už pěknou dobu a myslím, že právě teď se snažíme přijít na to, jak ji vydáme. […] Toto album mělo zrovna vyjít, těsně jak přišla pandemie, takže jsme museli zatáhnout za brzdu, protože jsme nevěděli, jestli s tímto albem budeme vůbec moci koncertovat. A teď se snažíme přijít na to, jakto album vydáme. Jestli po částech, nebo celé dohromady. Ale ano, máme hromadu nových písní, ze kterých jsme nadšení a nemusíte se bát, všechny stále zní jako nové… Něco jsme produkovali za pomoci Zakka (Cerviniho), něco jsem produkoval já sám, […] a pak náš kámoš JVP, který se podílel na našem 4. album, tak se mnou také něco produkoval.

Jo, takže si myslím, že bychom měli mít na turné také nějakou novou hudbu. Nejsem si jistí na 100 procent, ale myslíjm si, že v tom momentě bychom již měli mít vydánu nějakou hudbu, kterou už máme připravenou nějakou tu dobu. Už se nemůžu dočkat, až to lidé uslyší. […] Vždycky jsme byli velice věrní tomu, jak zníme a pop-punk koluje našimi žilami […]. Některé naše nové písně znějí jako staří dobří Simple Plan, ale v moderním kabátu. A pak máme vždycky na albu také pár střel trochu jiným směrem – nemůžeme si pomoct. Vždycky rádi na album strčíme i jednu píseň, o které si naši největší fanoušci asi řeknou ‚Co to má být?‘ … Takže uvidíme, jak to vyjde.“

– Pierre Bouvier [na Zoomu s Joelem Maddenem a Jordanem Pundikem] –

Celé video se Zoom konverzací mezi Pierrem, Joelem a Jordanem najdete zde: