Simple Plan na cestě do Číny: další detaily k jejich Snowtime promo výletě odhaleny

V tuto chvíli jsou všichni členové Simple Plan již na palubě letadla směřujícího z Kanady do Číny, kde se kluci v příštích dnech zúčastní promo turné k nadcházející premiéře kanadského animovaného filmu ‚Snowtime‘ v čínských kinech [prohlédněte si čínskou verzi propagačního plakátu k tomuto filmu vlevo]. Simple Plan speciálně pro soundtrack tohoto filmu, který se v roce 2015 stal nejvíce výdělečným kanadským filmem, nahráli píseň ‚The Heroes‘.

S blížícím se promo turné k čínské premiéře Snowtime (do češtiny překládaného jako ‚Koulovačka‘) došlo dnes k odhalení bližích detailů ohledně nadcházejícího programu Simple Plan v Číně. V pátek, 3. března, se Simple Plan objeví v Coco Parku ve městě Šen-čen, kde zahrají právě svou píseň ‚The Heroes‘ na premiéře tohoto filmu. Další den, 4. března, je poté čeká přesun do Pekingu, kde kapela opět s touto písní vystoupí.

Kromě toho se však můžeme těšit i na jednu zajímavou kolaboraci! Podle serveru Sina.com, by se k Simple Plan v Šen-čenu a Pekingu měl připojit i čínský zpěvák Xu Weizhou, který zpívá čínskou verzi písně ‚The Heroes‘.

Nezapomeňte v příštích dnech sledovat SimplePlan.cz pro veškeré info ohledně výletu Simple Plan do Číny (své špehy máme všude! :)) a než se tam kluci letecky dostanou, připomeňte i níže píseň, která stojí za celým tímto jejich výletem: