Simple Plan oznámí v pondělí detaily k vydání nového alba + možná i evropské turné

Od té chvíle, co Chuck dnes ráno na Instagramu napsal, že Simple Plan plánují na toto pondělí, 30. listopadu „velké oznámení“, fanoušci spekulují o tom, co vše by za ním mohlo stát.

Těmi nejzřejmějšími možnostmi jsou samozřejmě ty zároveň nejvíce očekávané – tedy název a datum vydání nového alba. Další možností je poté již zmiňovaný nový videoklip, který by podle kapely měl vyjít již brzy.

Samozřejmě existuje také velká pravděpodobnost, že se bude jednat o kombinaci několika těchto oznámení, ale i přesto nám zbývá ještě jedna věc, kterou by kluci mohli v pondělí (mimo jiné) oznámit, která se zdá být čím dál více pravděpodobnější.

Díky Kelly a Raphovi jsme zjistili, že švýcarská promotérská agentura Just Because právě oznámila, že pro švýcarské fanoušky Simple Plan na pondělí také plánují velké oznámení. A byla by to opravdu velká náhoda, kdyby spolu tato dvě pondělní oznámení neměla co do činění. Simple Plan navíc nedávno zmínili, že by se chtěli vrátit do Evropy již v lednu, což nás o to více ujišťuje, že součástí pondělního oznámení Simple Plan by molo být také oznámení jejich nadcházejícího evropského turné.

Update: Oznámení koncertu Simple Plan naznačuje také italská promotérská agentura Vivo Concerti – na svém Twitteru tajemně publikuje písmena, která dávají dohromady jméno kapely.

Update 2: Jeff Stinco potvrdil na Twitteru, že kapela příští týden oznámí detaily ohledně vydání alba!

Tak co, těšíte se na pondělí? :)