Simple Plan se vydávají do studia nahrát poslední 4 písně

Během posledních měsíců Chuck s Pierrem tvrdě pracovali na dalším materiálu, který chtěli dodat na svou novou desku a konečně přišel čas tyto písně nahrát jako kapela.

A právě proto jsou také nyní kluci po jejich výletě do Mexika na cestě do Los Angeles, kde znovu vstoupí do studia, aby během tohoto víkendu nahráli poslední čtyři písně na jejich nové album. Jak Jeff, tak i Chuck to dnes potvrdili na sociálních sítích.

A když už je řeč o novém albu Simple Plan (jehož název a datum vydání se dozvíme již příští týden!), je příhodné na tomto místě zmínit jednu zajímavou citaci z nedávného rozhovoru kluků v Mexiku. Vypadá to, že i přesto, že kapela tvrdila, mže by novén album mělo být „půl na půl“ (napůl old school písně typického stylu SP a napůl trochu více experimentální songy), fanoušci mohou očekávat o mnoho více pop-punku/rocku/nazvěte-si-to-jak-chcete, než snad vůbec doufali! V rozhovoru Pierre řekl, že se jedná o „nejrockovější a nejvíce pop-punkové album, které kdy SP vydali.“ Tak tě bereme za slovo, Pierre! A vy se mezitím můžete podívat na zmiňovaný rozhovor zde.