Simple Plan oznámili další show pro rok 2024: sideshow v Brazílii, evropské festivaly a další stace na When We Were Young!

2024 už se teď zdá být silně nadupaným koncertním rokem pro Simple Plan! Jak již víte, začátek nového roku nám přinese konečně první headlinové turné k albu Harder Than It Looks, a to přímo u nás v Evropě v lednu a v únoru. SP se pak následně vrátí v březnu také do Brazílie, po které v dubnu zamíří na druhou část světa, do Austrálie. Červen a červenec pak bude ve znamení evropských hudebních festivalů.

Nově nám ale přibylo hned 6 dalších koncertních dat, které Simple Plan před nedávnem oznámili, na které je třeba se podívat o něco blíž!

Jako první Simple Plan přidali jednu sideshow jejich I Wanna Be Tour, a to ve městě Sao Paulo, v Brazílii, 1. března. Jejich festivalová štace I Wanna Be Tour v tomto městě.o den později se totiž vyprodala během několika málo hodin, a tak se Simple Plan rozhodli přidat jeden headlinový koncert navíc.

Dalšími novými koncertními daty pro rok 2024 je další várka evropských festivalů: Simple Plan se nově zúčastní i fesťáků ve Francii, Nizozemí a v Itálii. Jejich milánská show s Avril Lavigne a Sum 41, která se koná až 7. 7. nám prozrazuje, že se kluci v Evropě zdrží až právě do července, kde zatím jiné koncerty naplánovány nejsou. S velkou pravědpodobností je tedy uvidíme ještě někde na začátku července.

And konečně! Po velice úspěšném letošním nostalgickém ročníku festivalu When We Were Young, se tento festival uskuteční i v příštím roce a Simple Plan nemohou na line-upu chybět. While We Were Young se odehraje 19. října (datum, které se vyprodalo během několika hodin) a nově také 20. října v Las Vegas. Jo, a ještě jedna zajímavost: každá se zúčastněných kapel zahraje jedno své album v celé jeho délce od začátku do konce: Simple Plan si vybrali své debutové album, No Pads, No Helmets… Just Balls.

Tady je rekapitulace všech nově přidaných koncertů:

01/03/2024 – I Wanna Be tour – Sao Paulo, Brazílie

26/06/2024 – Festival de Nîmes – Nîmes, Francie 

28/06/2024 – Jera On Air Festival – Ysselsteyn, Nizozemí 

07/07/2024 – I-Days – Milan, Itálie 

19/10/2024 – When We Were Young – Las Vegas, NV, USA – VYPRODÁNO

20/10/2024 – When We Were Young – Las Vegas, NV, USA