Simple Plan pracují na speciálním překvapení pro své japonské fanoušky

Během posledních několika týdnů byli Pierre a Chuck zavřeni v nahrávacích studiích Chalice Recording Studios a nově také v Atlantic Records Studios v Los Angeles, kde píší a nahrávají písně pro nové EP, které by mělo vyjít do konce letošního roku.

Ale podle nejnovějšího tweetu od Chucka, kluci kromě EP ve studiu pracují také na speciálním projektu pro japonské fanoušky Simple Plan. Chuck nezveřejnil žádné bližší detaily, ale když si všechno, co již víme, dáme dohromady, možná na to můžeme přijít i sami.

Mí kolegové na SPB.com nedávno objevili, že budou Simple Plan vydávat speciální Get Your Heart On! (Tour Edition) verzi svého posledního alba – a to právě v Japonsku. Datum vydání této speciální edice je zatím stanoveno na 27. března 2013.

Není to poprvé, co by byla vydána „tour edice“ některého z jejich alb jenom pro trh jedné konkrétní země. Před několika lety bylo jejich druhé album „Still Not Getting Any“ také vydáno v „tour edici“, která fanouškům nabízela navíc také několik akustických verzí písní ze SNGA a také dosud neviděné záběry ve formě DVD.

A jelikož na tomto projektu kluci pracují ve studiu, můžeme usoudit, že by Get Your Heart On! (Tour Edition) mohla obsahovat buď nové verze písní, které z tohoto alba již známe, nebo také zbrusu nové dosud neslyšené písně jako bonusovky.