Simple Plan se vrací do Brazílie ve velkém stylu: s masivní náloží dalších kapel!

„Come to Brazil“ od brazilských fanoušků po nějakou dobu neuslyšíme – jejich přání se totiž konečně vyplnila! Simple Plan se po letech konečně vrací zpátky do Brazílie… a ne sami!

Kapela byla dnes oznámena jako headliner megaturné „I Wanna Be Tour“, které se zastaví hned v pěti brazilských městech (Sao Paulo, Curitiba, Recife, Rio de Janeiro a Belo Horizonte) a spolu se Simple Plan na něm vystoupí i obrovské množství dalších pop-punkových a alternativních rockových kapel včetně The All-American Rejects, All Time Low, A Day To Remember, The Used, Asking Alexandria, NX Zero, Boys Like Girls, The Plain White T’s, Pitty, Mayday Parade a Fresno. Ano. To si neděláme srandu.

Jo… a abychom nezapomněli zmínit: toto turné bude skutečně MASIVNÍ. Některé z koncertních hal budou mít kapacitu i 45 000 lidí. Brazilští fanoušci se tedy mají v březnu 2024 na co těšit!

Celý seznam koncertních dat najdete níže:

2. března 2024 – Sao Paulo, Brazílie
3. března 2024 – Curitiba, Brazílie
6. března 2024 – Recife, Brazílie
9. března 2024 – Rio de Janeiro, Brazílie
10. března 2024 – Belo Horizonte, Brazílie

Vstupenky jdou do prodeje již 4. října v 11 hodin ráno (EST času)! K dispozici budou mít brazilští fanoušci i všechny nové VIP upgrady včetně Pre-Show VIP Party, Ultimate VIP Side Stage Experience a Post-Show Pizza Party.

Prohlédněte si poster k tomuto turné: