Simple Plan příští týden vydají novou verzi Iconic feat. Jax!

Simple Plan oznámili, že se jejich fanoušci mohou těšit na zbrusu novou verzi jejich písně ‚Iconic‘, tentokrát s velice zajímavým featuringem – s americkou zpěvačkou a skladatelkou Jax! Již nyní si můžete tuto píseň předuložit na svých oblíbených streamovacích platformách a pak už jen trpělivě vyčkat na pátek 13. října, kdy tento nový single oficiálně spatří světlo světa.

A kdo je to vlastně Jax? Jax, rozená Jaclyn Cole Miskanic (27), se poprvé proslavila v roce 2015 umístěním na 3. místě v 14. sérii americké verze zpěvácké soutěže SuperStar. Od té doby začala vydávat vlastní hudbu a zároveň získala také velký počet sledujících svou vysokou aktivitou na sociálních sítích – obzvlášť na TikToku. Jejími největšími hity, díky kterým se začala umisťovat na vysokých příčkách nejrůznějších hitparád, byly virální songy ‚Like My Father‘ a ‚Victoria’s Secret‘.

O jakési spolupráci Simple Plan s Jax už víme nějakou dobu. Dokonce jsme se na ni zeptali v rámci našeho posledního rozhovoru s Chuckem a Jeffem ze Simple Plan v rámci Rock For People, kde nám nepřímo potvrdili právě nadcházející spolupráci s Jax a zároveň také její propojení s písní ‚Iconic‘. Tento rozhovor si můžete připomenout zde.

Jax se Simple Plan s písní ‚Iconic‘ již vystoupila letos 2. září v hale Jones Beach Theatre ve městě Wantagh, v americkém státě New York (během jejich turné s The Offspring a Sum 41), kde měli fanoušci poprvé možnost slyšet její novou vlastní sloku. Na video z tohoto koncertu se můžete podívat zde:

Pierre a Jax také nahráli společný nový TikTok, kterým propagují právě nadcházející novou spolupráci na písni ‚Iconic‘. Toto video najdete zde:

@simpleplan We are soo excited to announce @Jax is featured on a new version of ICONIC! Coming to you Oct 13th! #iconic #jax #simpleplan #release #newmusic ♬ Iconic – Simple Plan