Spoluskladatel ‚Perfectly Perfect‘ spolupracuje s Chuckem a Pierrem na novém albu!

Pierre a Chuck jsou oba stále ve svých kalifornských obydlích silně zaneprázdněni pracemi na nových písních pro další album Simple Plan – a právě v této činnosti pokračovali i tento týden – tentokrát však za pomoci dalšího člověka, který krásně doplňuje postupně rostoucí seznam spolupracujících skladatelů. Po nováčcích Travisovi Clarkovi z We The Kings a bývalému členovi Neck Deep Filovi Thorpe-Evansovi, nyní hlavní skladatelské duo SP sáhlo po jim již dobře známé tváři: Ryanu Stewartovi.

Ryan tuto textařskou spolupráci sám před dvěma dny potvrdil na svém vlastním Instagramu, kde publikoval fotografii ze studia, kde je v pozadí k vidění Pierre, jak nahrává novou demonahrávku. Ryan napsal:

„Tento týden jsem si hrozně užil nahrávání několika nových písní s Pierrem Bouvierem & Chuckem Comeau ze Simple Plan. Tihle kluci jsou taaaaaak dobří – vždycky mají nade mnou navrch.“

– Ryan Stewart –

Na práci Ryana Stewarta s Chuckem a Pierrem si můžete vzpomenout hned ze dvou písní z jejich poslední desky Taking One For The Team‚Perfectly Perfect‘ a ‚P.S. I Hate You‘. Kromě skládání pro Simple Plan v roce 2015 patří mezi Ryanovi skladatelské „zářezy“ například i několik písní pro umělce jako Hedley, Carly Rae Jepsen nebo Bif Naked.

Nezapomeňte sledovat veškerý pokrok v tvorbě nového alba Simple Plan sledováním naší speciální sekce o 6. albu, kde najdete vše, co o této desce doposud víme!