Zpátky v Mexiku: Simple Plan odstartovali turné v Pueble – bez Davida

Poprvé během letošního roku přivezli Simple Plan turné k 15. výročí svého debutového alba No Pads, No Helmets… Just Balls také do Mexika, kde je čeká koncertní návštěva hned čtyřech měst: jsou jimi Puebla, Mexiko City, Guadalajara a Monterrey. A tentokrát budou mít po svém poku jako akustické předskokany své staré přátele z We The Kings.

I přesto, že se k tomu kapela oficiálně na sociálních sítích nevyjádřila – z informací, které ze včerejšího koncertu v Pueble máme, je zřejmé, že se David Desrosiers neobjeví ani an tomto turné. David se rozhodl i nyní setrvat doma a odpočívat, poté, co letos v květnu veřejně oznámil svůj mnohaletý boj s depresí. Simple Plan porkačují ve vystoupeních jako čtveřice, stejně jako tak činili po většinu letošního roku.

První zastávkou tohoto turné SP byla Puebla, kde měla kapela možnost vystoupit v obrovské hale Acropolis Puebla, jejíž kapacita udrží na 10 000 osob. V porovnání s dřívějšími setlisty bylo jedinou změnou na tomto prvním mexickém setlistu znovupřidání písně Jet Lag namísto Your Love Is A Lie během přídavku. Celý setlist si najdete zde:

1. I’d Do Anything
2. The Worst Day Ever
3. You Don’t Mean Anything
4. I’m Just A Kid
5. When I’m With You
6. Meet You There
7. Addicted
8. My Alien
9. God Must Hate Me
10. I Won’t Be There
11. One Day
12. Grow Up
13. Perfect

Přídavek:
14. Shut Up!
15. Jump
16. Boom
17. Jet Lag
18. Summer Paradise
19. Crazy
20. Welcome To My Life

A na závěr, v galerii si již nyní můžete prohlédnout první fotografie ze včerejšího koncertu v Pueble: