Chuck Comeau na panelech na Canadian Music Week

Dnes ráno se Chuck Comeau zúčastnil dvou diskuzních panelů akce Canadian Music Week jako jeden z hostů, a to společně s manažerem Simple Plan – Ericem Lawrencem. Jednotlivé panely nesly názvy „Road Cases: Exporting Simple Plan – Case Study“ a „Coalition Music Artist Enterpreneur“ – a oba se zabývaly business stránkou hudebního průmyslu.

Jak Eric Lawrence řekl na jednom z panelů: „Dnes je skoro povinností, aby v kapele byl někdo, kdo rozumí byznysu. Někdo, kdo bude kapelu řídit správným směrem.“ – a jelikož je v Simple Plan touto osobou právě Chuck, není divu, že právě on byl pozván, aby pohovořil o svých názorech na hudební průmysl.

A zatímco tady ještě nemáme žádné video z těchto panelů, níže si můžete přečíst několik zajímavých vět, které během těchto panelů zazněly z úst Chucka Comeau:

„Nejsme tou nejlepší kapelou, ale svou pílí ostatní kapely překonat dokážeme.“

„Je to všechno o umění. Ano, je to byznys, ale i ten je jen extenzí vašeho umění a toho, kým jste.“ – (ohledně hudby a byznysu)

„Musíš to prostě zkusit. Tak se tam dostaneš.“ – (ohledně mezinárodního tourování)

„Měli jsme svůj cíl a ten jsme následovali.“ (ohledně snů Simple Plan na začátku jejich kariéry)

„Nikoho nezajímá tvá kapela víc než tvojí kapelu – nikdo jiný než ty se o tvou hudbu nikdy nebude zajímat víc.“

„A když se ti začnou prodávat desky, o to víc na tom záleží“ – (ohledně toho, že se Simple Plan i nadále zapojují do každého rozhodnutí)

„Kdekoliv jsme viděli malou jiskřičku, honili jsme se za ní, abychom tam zapálili oheň.“ (ohledně toho, jak se Simple Plan podařilo uspět i na mezinárodní úrovni)

V galerii se potom můžete podívat na několik prvních fotografií z těchto panelových diskuzí.