Chuck na Twitteru promluvil o problémech se skládáním písní

I přesto, že Chuck a Pierre, jinak známí jako skladatelské duo Simple Plan, mají pro nové album již připraveno na 50 písní (ze kterých se na album vybere přibližně 11), kluci se i nadále pokouší napsat další písně, předtím, než se v lednu vrhnou na nahrávání ve studiu.

Nicméně takové skládání nejde pokaždé na výbornou a někdy se člověk prostě zasekne a je velmi obtížné na něco dalšího přijít. Pierre se poprvé o určitých problémech se skládáním písní pro 5. album Simple Plan zmínil ve tweetu před dvěma dny, kdy napsal, že mu toto album ten den dávalo opravdu hodně zabrat, což nakonec „vážně vyžadovalo pomoc alkoholického nápoje.“ Dnes se Chuck rozhodl svým fanouškům otevřeně přiznat o současných trablích se skládáním této dvojice v sérii několika příspěvků na Twitteru. Tady je jejich český překlad:

Ahoj! Omlouvám se, že jsem tady v posledních dnech příliš nebyl. Zažili jsme teď několik krušných týdnů skládání a fakt mě to dostalo. Opravdu pro vás chceme vytvořit něco speciálního a úžasného, takže se snažíme sami sebe posouvat až na hranici možností a přijít s těmi nejlepšími písněmi, které dokážeme složit. A někdy to prostě nezabírá, a to na mě má opravdu velký vliv. Je to tak frustrující. Ale je to součástí tohohle procesu. Každé naše album zažilo nějaké to těžké období. Člověk prostě někdy narazí na slepou ulici. Ale my se nevzdáme a budeme pokračovat a pracovat ještě tvrději. Musí to být naše dosud nejlepší deska. Nic jiného. Začneme na ni opět pracovat v pondělí.

Je důležité poukázat, že jak již Chuck zmínil ve svých tweetech – k podobným problémům dochází často, takže není žádný důvod se obávat. Například, Pierre a Chuck se ve své oficiální biografii zmínili o podobných problémech během skládání třetího, eponymního, alba kapely.

Pokud chcete kluky trochu povzbudit, proč jim nezaslat nějakou tu pozitivní zprávu přes Twitter!