Nové album Simple Plan budou společně produkovat Pierre Bouvier, Brian Howes a JVP

Posledních několik týdnů byli členové Simple Plan více než plně zaneprázdnění nahráváním posledních několika písní pro své nadcházející šesté studiové album v Los Angeles. A práce jim jde od ruky! Podle nejnovějších zpráv dokonce už Jeff se Sebastienem nahráli všechny své party a mohli se tak vrátit zpátky domů do Kanady, kde tráví poslední dva týdny se svými rodinami před tím, než se vrátí na turné se Simple Plan.

Zbytek kapely stále v Kalifornii dolaďuje nové album k dokonalosti. Nejvýznamnější novinkou posledních dní, která byla oznámena včera, ale je, že bylo oficiálně oznámeno, že nové album Simple Plan budou produkovat hned tři osoby: sám Pierre Bouvier ze Simple Plan, producent Brian Howes a Jason ‚JVP‘ Van Poederooyen, který se specializuje na mixáž alb [podívejte se na celou společnou fotografii tohoto tria].

Kromě Pierra by vám tato jména mohla být také lehce povědomá. Jak to? Pojďme se na ně společně podívat!

Kdo je Brian Howes?

Kanadský producent a skladatel Brian Howes je znám v hudebním světě pro svou práci s mnohými, obzvláště kanadskými, muzikanty. Za svou práci navíc v minulosti získal hned dvě kanadské obdoby Grammy – Juno Awards. Jeho jméno si vvybavíte pravděpodobně ve spojitosti s 4. albem Simple Plan ‚Get Your Heart On!‘, jehož byl hlavním producentem. Kromě Simple Plan také v minulosti pracoval například s kapelami jako Hedley, Boys Like Girls, Faber Drive nebo Nickelback.

Kdo je JVP?

Jason ‚JVP Van Poederooyen je jméno často spojované právě s Brianem Howesem. JVP s Brianem spolupracuje již několik let jako jeho dvorní mixážní specialista a také nahrávací technik. Jeho spojení se Simple Plan můžeme vidět například v kreditech na ‚Summer Paradise‘, kde spolupracoval jako nahrávací technik, digitální editor a také programátor. Zároveň také pracoval jako technik na písni ‚Jet Lag‘. V obou případech se pak jednalo o spolupráce s Brianem Howesem.

Nezapomeňte sledovat veškerý pokrok v tvorbě nového alba Simple Plan sledováním naší speciální sekce o 6. albu, kde najdete vše, co o této desce doposud víme!