Nové album Simple Plan ‚Harder Than It Looks‘ vyjde 6. května!

Na dnešní den čekali fanoušci Simple Plan celých 6 let. Šesté studiové album Simple Plan vyjde 6. května 2022 a kapela dnes zároveň oznámila také jeho název – ‚Harder Than It Looks‘, který opět perfektně pasuje do již ustálené série názvů alb Simple Plan s dvojitým významem.

Kromě názvu alba a data vydání Simple Plan dnes také na svých sociálních sítích odhalili oficiální obal album, na kterém najdeme všechny čtyři členy kapely v kostýmech svých „falešných profesí“, které jsme již mohli spatřit na fotkách na jejich sociálních sítích v posledních několika dnech. Jak vypadá celý obal alba v plné kvalitě se můžete podívat zde.

Jedná se o první album Simple Plan od jejich pátého studiového alba z roku 2016 ‚Taking One For The Team‘ a zároveň a první album od odchodu baskytaristy Davida Desrosierse v roce 2020.

Přečtěte si níže, co kluci o vydání alba řekli:

„Žádné další čekání. Žádné další „již brzy“. Ten den je konečně tady! Jsme neskutečně nadšení, že můžeme oznámit, že naše šesté album, „Harder Than It Looks“, vyjde 6. května! 🤘⚡️🤘 Víme, že jste čekali hrozně dlouho a chtěli bychom vám všem moc poděkovat za vaši trpělivost a podporu. Nemůžeme se dočkat, až se s vámi všemi budeme moci konečně podělit o celé toto album. Již od dnešní půlnoci vašeho času si budete moci nové album předuložit a abychom to spolu oslavili, budeme pro vás mít ještě jedno překvapení, tak se sem nezapomeňte v noci vrátit! 🎉🎉🎉“
– Simple Plan [na Instagramu] –