Producentem nového alba bude Howard Benson!

Zpráva na kterou jsme všichni tak dlouho čekali je konečně tady! Bubeník Simple Plan, Chuck Comeau, právě oznámil, že producentem nového alba Simple Plan, které kapela začne nahrávat již zítra, bude Howard Benson!

Howard Benson je americký producent, který v minulosti produkoval obrovské množství multi-platinových alb kapel jako např. The All-American Rejects („Move Along“), Hoobastank („The Reason“), My Chemical Romance („Three Cheers For Sweet Revenge“) a MNOHO DALŠÍCH! Za své produkování získal již dvakrát v minulosti nominaci na ocenění Grammy v kategorii Producent roku!

Přečtěte si níže, co Chuck o novém producentovi SP napsal:

Tak kdo je připraven na nové album SP??? Jsme nám neskutečnou ctí, že můžeme oznámit, že producentem našeho nového alba bude legendární Howard Benson! Natočil úžasné desky s My Chemical Romance, All-American Rejects, P.O.D., Papa Roach, Less Than Jake, Hoobastank, Zebrahead, Kelly Clarkson a s tolika dalšími. Jsme nadšení, že s ním budeme pracovat a myslím si, že společně pro vás vytvoříme fantastické album. Budou to tři měsíce plné tvrdé práce, ale zároveň spousta zábavy. Nemůžu se dočkat, až začneme!

A tady už je první fotka ze studia, na které uvidíte Pierra a Chucka po boku jejich nového producenta, Howarda Bensona.

Howard Benson dokonce již téměř před měsícem okomentoval své zapojení do nové desky Simple Plan na svém Twitteru, kde toto nové album nazval „průlomové“. Podívejte se na jeho tweet:

„Už se těším, až letos natočím se Simple Plan jejich průlomové album!!!!! Pořád jsem ale fanouškem Philadelphia Flyers!“ – Howard Benson