Seb promluvil o „brzkém vydání něčeho hudebního“… možná

Vzhledem k tomu jak dlouho si již fanoušci Simple Plan utahují ze členů kapely kvůli jejich přehnanému používání slova „soon“ („brzy“), kterého využívají při jakékoliv zmínce o vydání nové hudby, si kluci toto již plně uvědomují, a snaží se proto být čím dál více opatrní, co vypustí z pusy ven. Aby pak následně nezklamali fanoušky, když pak k vydání dané věci nedojde v slíbeném časovém období. A to je pochopitelné.

Sebastien se do podobné situace dostal před několika dny, kdy nahrával nový rozhovor pro podcast The Dangerous Darrin Show s moderátorem Darrinem Pfeifferem, mimo jiné členem kapely Goldfinger. Na otázku, jestli bylo celé album nahráváno pouze v Kalifornii, Sebastien odpověděl, že ano, ale… zároveň také naznačil, že před nedávnem s klukama dokončili každý sám doma nějaké další nahrávky pro „něco“, co možná vyjde „brzy“. Seb byl ale ve svém projevu velmi opatrný, nenechal nic náhodě a pojistil si ho několika „možná“ a „kdo ví“:

„Ne, všechno jsme nakonec nahráli v Kalifornii. Ale nedávno… nemůžu ale prozradit co.. nedávno jsme všichni nahráli každý svoje části ve svých vlastních studiích a pak jsme je dali dohromady pro… no.. něco.. co možná vyjde nebo nevyjde brzy.. nebo taky ne. Takže na to se můžete těšit. Možná. Kdo ví?“

Mohl by o být nový single? Nebo nějaká jiná hudební záležitost pro Simple Plan, kterou bychom si mohli v dohledné době poslechnout? Uvidíme. Ale rozhodně je to dobrá známka toho, že se věci začínají hýbat!

Kromě toho bychom chtěli vyzdvihnout jednu další část z tohoto rozhovoru, kde byl Seb dotázán, jestli mají Simple Plan nějakou časovou osu, kdy by chtěli novou desku vydat. Sebastien naznačil, že existuje možnost, že bychom mohli nový single uslyšet již během tohoto léta. To souhlasí i s Pierrovým nedávným trzením, kdy řekl, že by SP chtěli mít nějaký nový materiál venku ještě před turné s New Found Glory. Níže si již můžete přečíst, co Seb o vydání nového alba řekl:

„Ach, já bych si tak přál, kdybychom tu desku mohli vydat i navzdory pandemii. Vážně. Jen se tak prostě nestalo. Takže já doufám, že pokud se svět pět začne vracet do normálu, moc rád bych tohle album viděl venku ještě v létě. Nebo alespoň jeden single. Víš? To by bylo super. Dřív to bývávalo tak, že se vydalo album, pak teprve první single, druhý a třetí, a tak. Teď je to ale většinou naopak: 1. single, 2. single, 2. single, a pak vyjde album. Takže doufejme, že se do tohoto procesu dostaneme letos v létě. Bylo by to fajn.“

– Sebastien Lefebvre [v podcastu The Dangerous Darrin Show] –

Obě části podcastu The Dangerous Darrin Show podcast, které obsahují tento nový rozhovor se Sebem, si můžete poslechnout zde: