Simple Plan budou skládat písně s Alexem Gaskarthem a Markem Hoppusem!

Vypadá to, že se Simple Plan se svým nadcházejícím albem skutečně snaží vrátit ke svým kořenům. Když totiž vezmete jednoho člena Blink-182, jednoho člena All Time Low a k tomu přidáte dva členy Simple Plan, máte recept na instantní pop-punkový hit. A věřte tomu, nebo ne, ale přesně tohle mají kluci dneska v plánu: Pierre se dnes na Instagramu objevil se zprávou, že spolu s Chuckem dnes budou skládat písně s takovou legendou jako je Mark Hoppus z Blink-182 a s Alexem Gaskarthem z All Time Low. Víc pop-punkové už to snad ani být nemůže, co říkáte?

Mark Hoppus tuto zprávu později potvrdil na svém Twitteru, když ve francouzštině napsal: „Ano, dneska skládám píseň se Simple Plan, takže se učím francouzsko-kanadsky. Jsem nejlepší. Děkuji pěkně.“

Simple Plan mají z minulosti vztahy s oběma těmito muzikanty. Mark Hoppus se s kluky ze Simple Plan znal ještě když byli v Reset a byl jedním z prvních, kteří měli možnost slyšet píseň „I’d Do Anything“ (která byla podle Marka jednou z jeho „desíti nejoblíbenějších písní“ v době, kdy mu ji Chuck poslal jako demo) a nakonec také od SP dostal nabídku si na této písni zazpívat a také se objevit ve videoklipu.

Alex Gaskarth byl fanouškem Simple Plan už od malička. Poprvé se cesty Simple Plan a All Time Low střetly na Bamboozle Roadshow v roce 2010, kde se členové obou těchto kapel velmi spřátelili, což nakonec dospělo v to, že se Alex Gaskarth objevil na písni „Freaking Me Out“ a All Time Low poté použili píseň, původně napsanou jenom Pierrem a Chuckem ze Simple Plan – „Time Bomb“. Od té doby spolu tyto dvě kapely vystoupily již několikrát – asi nejvýznamější bylo kanadské turné Simple Plan, kde byli All Time Low jednou z jejich předkapel.

Co si o této spolupráci myslíte VY?