Simple Plan oznámili další koncerty pro rok 2023!

Harmonogram Simple Plan pro letošní rok se pomalu, ale jistě začíná zaplňovat a kluci i nadále oznamují další koncerty do již taky nabitého prvního půl roku. Pojďme se společně podívat na to, jaká oznámení vám mohla v posledních dnech uniknout!

ASIE:

Simple Plan nedávno oznámili, že kromě již oznámeného festivalu Punkspring v Japonsku vystoupí také na jednom samostatném headlinovém koncertu přímo v Tokiu – ten se odehraje den před festivalem, tedy 24. března.

EVROPA:

Fanoušci ve střední Evropě se mohou opět radovat – na Simple Plan si totiž kromě Rock For People nebo rakouského Nova Rocku můžou nyní v létě zajet také do Maďarska: Simple Plan se totiž zastaví v Budapešti v rámci festivalu Budapest Park, a to 6. června. Bude se tak jednat o koncert mezi show ve Švýcarsku a v Rakousku.

SEVERNÍ AMERIKA:

A nakonec (a toto pro nás není žádné překvapení) – kapela bude letos opět tradičně organizovat svůj každoroční trip do Walt Disney Worldu v Orlandu, na Floridě, kde je čeká několik vystoupení za den po celé čtyři dny v rámci Epcot Garden Rocks Concert Series. Vystoupí zde mezi 23. a 26. červnem.

Všechna nadcházející koncertní data najdete v sekci Turné.