Simple Plan skládají s Joshem Ramsay z Marianas Trench!

Nadcházející páté studiové album se čím dál více jeví jako dosud nejzajímavější deska Simple Plan, co se týče spoluprací! Do seznamu zatím známých jmen, se kterými Simple Plan na tomto albu spolupracují (ať už v rámci skládání písní, nebo jinak), ze kterých jmenujme například kluky z 3OH!3, Marka Hoppuse z Blink 182 nebo Alexe Gaskartha z All Time Low, můžeme nyní přidat také Joshe Ramsay z kapely Marianas Trench. Chuck a Pierre to včera večer potvrdili na Twitteru, zatímco s Joshem započali skládat písně pro jejich nové album v Umbrella Factory studiu ve Vancouveru. V galerii si můžete prohlédnout plnou verzi společné fotografie Chucka, Pierra a Joshe, kterou včera ve studiu pořídili [viz foto vlevo].

Kromě toho, že je Josh Ramsay hlavním zpěvákem kanadské kapely Marianas Trench, je také již etablovaným skladatelem, který v roce 2013 získal nominaci na hudební ceny Grammy za spoluautorství písně zpěvačky Carly Rae-Jepsen – „Call Me Maybe“. Simple Plan se se členy Marianas Trench poprvé spřátelili na svém krátkém turné po Spojených Státech v roce 2011, a později Marianas Trench požádali, aby pro ně předskakovali na kanadském turné Simple Plan, společně s předkapelami All Time Low a These Kids Wear Crowns na začátku roku 2012.

Jak si zatím užíváte oznámení spoluprací na nadcházející desce Simple Plan? Koho dalšího byste v řadách spolupracovníků rádi viděli?