Simple Plan začínají s nahráváním písní pro nové EP

Dlouho-očekávané EP Simple Plan se konečně posunulo do další fáze produkce! Písně, na kterých Simple Plan pracovali již v průběhu psaní alba Get Your Heart On! a také několik dalších, které napsali během posledních měsíců, se konečně dostávají z fáze demo verzí, jelikož je kapela začíná oficiálně nahrávat ve studiu.

Toto EP má sloužit jako určitý most mezi čtvrtým a pátým albem Simple Plan, a to proto, aby fanouškům kapela novou hudbou usnadnila dlouhé čekací období na další plné album. V současné době zatím není známo kolik písní bude finální verze tohoto EP obsahovat, ale členové kapely v posledních měsících zmiňovali něco okolo 5 až 7 písní. Přesné datum vydání bude potvrzeno až později, ale to, že Simple Plan již začali s nahráváním písní, nám říká, že možná skutečně stihnou dosáhnout svého cíle – a to vydat toto EP na konci roku 2013 nebo na začátku roku 2014.

Chuck Comeau na Instagramu zveřejnil fotografii, kterou pořídil v nahrávacích studiích Sound Factory v Hollywoodu, ve kterých zrovna nyní někteří členové kapely nahrávají své party nových songů – přičemž Chuck nahrával část bicích právě včera večer: