Debutový single Simple Plan ‚I’m Just A Kid“ se stal v Americe platinovým!

Díky nedávnému neočekávanému úspěchu písně ‚I’m Just A Kid‘ od Simple Plan díky virální „I’m Just A Kid“ challenge na TikToku, nyní první single této kapely získal platinového ocenění v USA. Tato certifikace byla singlu udělena 26. května 2020, 18 let po jeho vydání.

Americká asociace nahrávacího průmyslu (RIAA) oceňuje singly platinovou certifikací v momentě, kdy dosáhnou prodeje 1 milionu nosičů. Každý digitální download je započítáván jako 1 nosič a 150 audio nebo video streamů se také započítává jako 1 nosič. Není pochyb, že nečekaný úspěch této písně na sociálních sítích způsobil zvýšení zájmu veřejnosti o tuto píseň také na jiných platformách – jako YouTube nebo Spotify.

Díky nově nabytému platinovému stavu, se I’m Just a Kid stal nejvýše certifikovaným singlem Simple Plan v USA.

Simple Plan se nedávno sami připojili na TikTok, kde pokračují v šíření „I’m Just A Kid challenge“ – a to i navzdory sociální izolaci. Podívejte se na jejich nejnovější video za pomoci green screen technologie:

@simpleplan

Throwback to before ##ImJustAKid was a TikTok song 🤣🤪 And these green screens we got on Amazon… best money we ever spent 🤑 ##imjustakidchallenge

♬ I’m Just a Kid – Simple Plan