Forever The Sickest Kids se těší na turné se Simple Plan

za několik týdnů se Simple Plan navrací do USA, kde je čeká první vlastní velké turné po velmi dlouhé době. A nebudou se na něm podílet sami – jako předkapely s nimi vyráží kapely The Cab, Marianas Trench a Forever The Sickest Kids.

S FTSK se Simple Plan znají už nějaký čas – sám Pierre se v jednom rozhovoru přiznal, že je velice rád poslouchá a během loňské Bamboozle Roadshow jsme ho také mohli vidět pozorovat tuto kapelu ze strany pódia a na fotce nahoře můžete vidět Davida v zarputilé konverzaci s jedním ze členů FTSK právě na Bamboozle Roadshow 2010.

Server Female First nedávno zveřejnil nový rozhovor s Austinem Bello, ve kterém se tento baskytarista FTSK zmiňuje i o nadcházejícím turné se Simple Plan:

Máte před sebou turné s další velkou pop-punkovou kapelou – se Simple Plan. Těšíte se na něj?

Oh, jsem naprosto nadšený! Je to jedna z těch kapel, které jsem během dospívání hrozně obdivoval. A vlastně jsme se nedávno s Jonathanem [Cook, zpěvák] dívali na všechny videoklipy z jejich starších alb. Je to další z těch kapel, které si můžeme odškrtnout a říct: „Ano! I s nimi jsme tourovali!“