Pierre a Chuck budou skládat společně s These Kids Wear Crowns

Po Faber Drive a The New Cities se již brzy také These Kids Wear Crowns připojí ke skupině kanadských kapel, které se rozhodli napsat několik písní s Pierrem a Chuckem ze Simple Plan. Členové These Kids Wear Crowns na svůj oficiální Twitter dnes napsali, že se již zítra na celý týden vypraví do LA, kde budou skládat písně společně s Davidem Immermanem, Shaunem Lopezem, Pierrem Bouvierem and Chuckem Comeau (díky Charbelovi za info).

Zatím není jasné, jestli písně, které z tohoto procesu skládání vzejdou, budou pro These Kids Wear Crowns nebo Simple Plan.

Simple Plan toho s These Kids Wear Crowns už zažili celkem dost. V roce 2011 se obě kapely objevily v Singapuru na akci Music Matters, kde se Pierre také objevil s TKWC na pódiu, aby si s nimi zazpíval (viz foto nahoře). Společně se tyto kapely také zúčastnily nahrávání charitativního coveru písně „Fix You“ od Coldplay na pomoc obětem zemětřesení v Japonsku. V únoru 2012 pak Simple Plan s These Kids Wear Crowns (a All Time Low a Marianas Trench) jeli velké turné po celé Kanadě – a vy si možná vzpomenete na kytaristu TKWC – Gypsyho, jak to rozjel na pódiu v červeném latexovém obleku během medley Simple Plan.