Původní demo nahrávka Reset bude v roce 2021 vydána na vinylu!

Novinky týkající se roku 2021 zahajujeme již nyní, a to projednou pozitivní zprávou – a já si myslím, že takových není v této době nikdy dost. Obzvlášť pak dnes potěšíme hardcore fanoušky Simple Plan, kteří si zakládají na své sbírce desek, se kterými mají členové SP co do činění.

První demo nahrávce kapely Reset (kde Pierre s Chuckem začínali, než vytvořili Simple Plan) z roku 1995, zvané ‚Concerned‘, která byla teprve v roce 2019 remasterována a vydána poprvé na CD, se konečně dostane vinylového provedení, stejně jako tomu bylo u všech oficiálních dalších alb Reset (‚No Limits‘ a ‚No Worries‘). Na vinylové desce bude demo ‚Concerned‘ vydáno 21. března 2021, a to hned ve třech různých barevných verzích: bílá, mléčná bílá a světle modrá.

Vinyl pak bude obsahovat těchto 5 písní:

1. Concern
2. Wagon
3. T.K.O.
4. Go Away
5. American Way

Pro zajímavost: toto o nahrávání a vydání původní demo nahrávky Reset – ‚Concerned‘ (jehož se zúčastnili Pierre s Chuckem) – napsali kluci ve své oficiální biografii:

Zvukař Rod Shearer produkoval jejich vůbec první profesionální nahrávací session, která se konala v rozmezí pouhých dvou dnů, 22. a 23. dubna (1995). Nick Farkas vzpomíná: „Téměř vše jsme tehdy nahráli na jeden nebo dva pokusy – tak skvěle byli tihle kluci připraveni! A Pierre zněl krásně čistě.“ Kazeta dosáhla nevídané popularity: prodalo se tehdy více než 5 000 kopií, což přidalo Reset na jejich popularitě. „Bylo to neskutečné číslo prodejnosti na čtyř-písňové demo, které bylo nahráno jen za $400! Ale na to, co to bylo, znělo opravdu skvěle!“ říká Nick.

– Simple Plan: The Official Story (page 29) –

Pokud si přejete doplnit svou Simple Plan/Reset kolekci, určitě dlouho neváhejte – každého barevného vinylu se bude tisknout pouhých 100 kusů a celkem tak bude na světě opravdu velmi limitované množství 300 vinylů dema Concerned. Předobjednat si můžete jednotlivé barevné vinyly, nebo také kombinaci všech tří na stránkách People of Punk Rock Records.