Simple Plan potvrdili, že finální mixy jejich nového alba, jsou hotovy

Po měsících a měsících trpělivého čekání, dostali fanoušci Simple Plan konečně nějaké dobré zprávy ohledně statusu dlouho očekávaného šestého studiového alba, na kterém kapela pracovala posledních několik let, a které ve studiu nahrávala od července do září 2019 a poté znovu v lednu 2020. Dnes Simple Plan opět aktualizovali své sociální sítě – tentokrát po dlouhé době s fotkami všech čtyřech členů kapely, jak něco poslouchají ze svých sluchátek (tyto fotografie si již nyní můžete v plné kvalitě prohlédnout v naší galerii) – dávajíc tak fanouškům vědět, že finální mixy jejich nové desky jsou konečně hotové!

“Právě posloucháme finální mixy našeho 6. alba! 🎧 Opravdu se nemůžeme dočkat, až tyhle písně sami uslyšíte! Kdo se těší na novou muziku? 🤘🏻⚡️🤘🏻“

– Simple Plan –

V tuto chvíli zatím není známo, kdy přesně by chtěli Simple Plan nové album vydat. Jsme si ale jisti, že už to v tuto chvíli rozhodně nebude dlouho trvat.

Pokud máte zájem dozvědět se o chystané nové desce Simple Plan něco víc, prohlédněte si naši speciální sekci, kde jsme pro vás shrnuli všechny důležité novinky a informace, které o tomto albu prozatím víme: