Sebův a Patrickův podcast Man Of The Hour se tento týden vrací s 33. řadou!

Naposledy jsme o Sebastienovi Lefebvre a Patrickovi Langlois společně slyšeli v poslední epizodě 32. série jejich rádiové show Man Of The Hour letos v červenci. V poslední epizodě svého pořadu toto rádiové duo upozornilo na dvoutýdenní pauzu předtím, než se MOTH opět vrátí s novou sezónou. Bohužel (hádáme, že) z důvodu neočekávané situace okolo Davida, následně v červenci celá kapela Simple Plan zmizela ze sociálních sítí, což znamenalo také pro Sebův podcast, aby na nějakou dobu zůstal mimo vlny internetového rádia.

Díky novince o návratu Simple Plan online minulý týden se sérií opatření, které chtějí od teď zavádět na všech svých koncertech, jsme velice rádi, že můžeme oznámit také návrat Man Of The Hour! Idobi rádio potvrdilo na svých sociálních sítích, že se již tento týden mohou fanoušci pořadu Seba a Pata těšit na zbrusu novou řadu.

Živě si budete moci pořad poslechnout na Idobi rádiu v 1 hodinu ráno našeho času v noci ze středy na čtvrtek. Pro ty z vás, co si ale rádi přispí, bude samozřejmě později k dispozici podcast ke stažení.

Tak co, těšíte se na to zjistit, co měli za posledních 3 měsíců Seb s Patem za lubem? My rozhodně ano!